the best https://www.filipinonet.com/ in the world is likely to be tremendous understanding and exquisite comprehensive forensics education outstanding skin care. most professional high quality hublot.to. cartierwatch.to forum to all mankind when using an begin memory. the many who sells the best https://www.swissreplicawatch.to can be described as control masterpiece. we supply cheap replicauhren for women and men. best swiss rimowareplica.ru with discount. discover our swiss luxury https://se.watchesbuy.to/ collection on the official website. many successful people like to choose to wear who makes the best https://tr.buywatches.is. we have best quality stellamccartneyreplica at cheap price.

| Cestovní kancelář Tilia

Spanilá Moskva


Výprava do ruské metropole a jejího okolí odhalí kouzlo pravoslavných památek a eleganci moderního města.

 

Termín: zájezd se uskuteční až v roce 2022, termín bude upřesněn

Cena: 19 500 Kč

 

Program:

23. 5. 2021 - neděle

Odlet z Prahy přímým  letem do  Moskvy.   Setkání s místní česky hovořící průvodkyní. Transfer do hotelu a ubytování. Večerní okružní prohlídka Moskvy - hlavní ulice a náměstí, moskevské City, nejzajímavější místa metropole. Ulice Tverskaja, Bolšoj teatr, ruský "Bílý dům", chrám Krista Spasitele, Kreml a nábřeží řeky Moskvy - bez vstupů do budov. Nocleh.

 

24. 5. - pondělí

Snídaně v hotelu.  Moskevské metro, návštěva jeho nejkrásnějších stanic, které jsou vyzdobeny sochami, malbami, barevným mramorem a bronzovými lustry. Procházka po Rudém náměstí a návštěva chrámu Vasilije Blaženého. Nahlédnete do slavného obchodního domu GUM a uvidíte obnovený chrám Krista Spasitele, největší pravoslavný chrám na světě,  postavený koncem 20. století na místě původní církevní stavby zbořené komunisty v roce 1934. Projdete se nově otevřeným parkem Zarjadje, který vznikl přímo vedle moskevského Kremlu. Je to místo, kde se snoubí nejmodernější architektura s krásnou výsadbou a přírodním designem. Krátká projížďka parníkem po řece Moskvě, návrat do hotelu, nocleh.

 

25. 5. - úterý

Snídaně v hotelu a volný den. Za příplatek  fakultativní celodenní výlet do Sergiev Posadu (dříve Zagorsk), který bývá označován za ruský Vatikán. Je to sídlo patriarchy ruské pravoslavné církve. Prohlídka začíná v klášteře Svaté Trojice, který byl založen v první polovině 14. století. Sergejem Radoněžským, jedním z nejuctívanějších ruských světců. V roce 1993 byl zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Sergiev Posad je též místem, kde se zrodila legendární panenka Matrjoška. Navštívíme dílnu, kde se panenky vyrábějí a během krátkého kurzu si sami namalujete vlastní Matrjošku. Návrat do hotelu, nocleh.

 

26. 5. - středa

Po snídani v hotelu se vydáme do Moskevského Kremlu, historického centra Moskvy a symbolu ruské moci. Každá historická etapa zde zanechala svoje nesmazatelné stopy. Za mohutnými hradbami najdeme chrámy, muzea a paláce. Kreml je také sídlem prezidenta Ruské federace.  A určitě nevynecháme dvě známé atrakce - Car Puška (Car dělo) a Car Kolokol (Car zvon). Po prohlídce Kremlu bude následovat procházka po Arbatu - jedné z nejstarších moskevských tříd, která kdysi bývala centrem řemesel. V 19. století se proměnila na aristokratickou čtvrť a o sto let později se stala nejoblíbenější obchodní a nákupní zónou. Odjezd do moskevského City - nejmodernější části metropole s mrakodrapy. Možnost vyjet na vyhlídku. Návrat do hotelu, nocleh.

 

27. 5. - čtvrtek

Snídaně v hotelu, dopoledne volno.  Odpoledne  transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

 

 

 Cena: 19 500 Kč

 

 V ceně je zahrnuto: 

 • letecká doprava Praha - Moskva - Praha včetně poplatků 
 • zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 8 kg
 • 4 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím v hotelu kategorie 4*
 • 4 x snídaně formou bufetu
 • autokarová doprava včetně transferů v zahraničí
 • služby česky mluvícího průvodce dle programu
 • vstupné dle programu *
 • projížďka lodí po řece Moskvě
 • pojištění klienta proti úpadku cestovní kanceláře

 

V ceně není zahrnuto:

 • cestovní pojištění Uniqa K6S - 215 Kč na osobu a zájezd (možnost připojištění na Covid za 150 Kč)
 • ruské vízum - 2 220 Kč 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj - 3 900 Kč
 • fakultativní celodenní výlet do Sergiev Posadu včetně návštěvy muzea matrjošek a kurzu malování matrjošek - 1 940 Kč (minimální počet osob pro tento výlet je 8 účastníků)

 

* Vstupné zahrnuté v ceně: Kreml - areál + chrámy, chrám Vasilije Blaženého

 

 

Aktualizace: 3. 1. 2021

 

POŘADATELEM ZÁJEZDU JE CESTOVNÍ KANCELÁŘ LUDMILA TVRDOŇOVÁ - TILIA, IČO 46949739

 

Photo:  © MOSCOMSPORT and Dreamstime

 

Cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11,
625 00 Brno

Kontakty


Telefon:
530 311 708
Mobil:
602 851 313, 602 627 290
E-mail:
tilia@ck-tilia.cz

Další odkazy


 


Copyright © 2022 CK Tilia | Všechna práva vyhrazena | Created by SPWeb s.r.o.