Hotel Dead Sea Spa Resort 4*


Dobrý 4* hotel s pěknou polohou přímo na pláži

Poloha:
Hotel se nachází v severní části Mrtvého moře v malém lázeňském středisku Sweimeh. Kromě dalších hotelů není v místě žádná infrastruktura, vyžití je omezeno pouze na areály hotelů a případné výlety do atraktivních turistických míst. Hotel je vzdálen 55 km od Ammánu a 70 km od ammánského mezinárodního letiště.

Pokoje:
Hotel sestává z hlavní budovy , vedlejších budov, tzv. bungalovů, které jsou rozmístěny v krásné zahradě, a z lázeňského lékařského centra. Celý rozsáhlý areál je obrácen k Mrtvému moři.
Hotel má 272 pokojů s balkóny. Pokoje jsou komfortně vybaveny, všechny mají klimatizaci, minibar, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio a satelitní televizi.

Stravování:
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, při zakoupení polopenze také večeře, formou bohatých bufetových stolů v hotelové restauraci. V hotelu je také bar u plaveckého bazénu a další občerstvení v aquaparku.
Na místě lze zakoupit také obědy podávané formou bohatého bufetu (28USD za oběd) nebo si objednat jídla přímo z jídelního lístku.

Vybavení:
Velký plavecký bazén, aquapark s 51 m dlouhou skluzavkou a malé dětské skluzavky, sprchy, převlékárny. Hotelová pláž, osvětlené tenisové kurty za poplatek, plážový volejbal, bedminton.

Lázeňské zařízení:
Hotel má vlastní lázeňské zařízení , které poskytuje celou řadu terapeutických a kosmetických procedur dle aktuálních ceníků. V centru je solárium , oddělené pro muže a pro ženy, krytý bazén s vodou z Mrtvého moře, fitness centrum. Ordinují zde lékaři - specialisté na dermatologickou a revmatologickou péči.

Pláž:
Hotel má vlastní skromně vybavenou pláž přístupnou pouze hotelovým hostům. Na pláži jsou sprchy, lehátka, slunečníky a zastíněná místa. 

Specifika pobytu:
Pro zkušené samostatné cestovatele, na místě není žádný delegát. Asistence pouze v anglickém nebo ruském jazyce prostřednictvím zástupce jordánského partnera v Ammánu. Předáváme však velmi podrobné instrukce na cestu, klienti zvládají cestování a pobyt bez problémů.

Názor cestovní kanceláře TILIA:
Hotel Dead Sea Spa je nejstarším hotelem na jordánské straně Mrtvého moře. Nenabízí luxus, ale služby jsou na dobré úrovni. Hotel je čistý, dobře udržovaný a má pěknou polohu.

HOTEL JE DOČASNĚ UZAVŘEN


HOTEL DEAD SEA SPA RESORT 4* - ceny v Kč platné v termínech

  dospělý ve 2lůžk. pokoji
pobyt se snídaní a transfery
dospělý v 1lůžk. pokoji
pobyt se snídaní a transfery
příplatek za večeře + aktuální cena letenky
7 nocí        
10 nocí        
14 nocí        
HOTEL DEAD SEA SPA RESORT 4* - ceny v Kč platné v termínech

  dospělý ve 2lůžk. pokoji
pobyt se snídaní a transfery
dospělý v 1lůžk. pokoji
pobyt se snídaní a transfery
příplatek za večeře + aktuální cena letenky
7 nocí        
10 nocí        
14 nocí        

 

 Ceny

 

V ceně je zahrnuto:

 

V ceně není zahrnuto, je možno objednat:

 

Letenky:

Z Prahy je možné se dopravit do Ammánu v Jordánsku lety níže uvedených společností. Předložíme vám nejvýhodnější nabídku:

 

 

Dětské ceny:

Sdělíme na přání, je nutno vyžádat v hotelu. 

 

CENÍKY UDÁVAJÍ CENU ZA 7, 10, 14 A 21 DNŮ POBYTU. POBYTY VŠAK MŮŽEME ZAJISTIT V JAKÉKOLIV DÉLCE DLE VAŠEHO PŘÁNÍ A CENU VÁM PŘEDLOŽIT, I POKUD SPADÁ POBYT DO DVOU CENOVÝCH SEZÓN.


Aktualizace: 

POŘADATELEM ZÁJEZDU/POBYTU JE CESTOVNÍ KANCELÁŘ LUDMILA TVRDOŇOVÁ - TILIA, IČO 46949739

 

Některé použité fotografie získány z Facebookového profilu hotelu Dead Sea Spa Resort. Další fotografie pořízeny CK Tilia
The photogalery uses some photos from the Facebook profile of the respective hotel and photos taken by Tilia Tour Operator 


Fotogalerie


Hlavní budova hotelu

Vedlejší budovy

Vstupní hala

Recepce

Hotelový pokoj standard

Hotelový pokoj standard

Koupelna s vanou

Pozornost hotelu

Jídelna hotelu

Cesta na pláž u Mrtvého moře

Hotelová pláž

Hotelový aquapark

U bazénů

Pohled na bazény a pláž

Příjemná hotelová kavárna

Vnitřní bazén s mořskou vodou

Cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11,
625 00 Brno

Kontakty


Telefon:
530 311 708
Mobil:
602 851 313, 602 627 290
E-mail:
tilia@ck-tilia.cz

Další odkazy


 


Copyright © 2022 CK Tilia | Všechna práva vyhrazena | Created by SPWeb s.r.o.