Cestování v době covidové


Vážení cestovatelé,

   informace o možnosti vycestovat do destinací, které nabízíme, se každým dnem mění. V současné době je situace následující:

IZRAEL - země se  sice 9.  ledna 2022 otevřela pro všechny očkované návštěvníky  (popř. návštěvníky s potvrzením o prodělané nemoci), počet nemocných variantou omicron se však dramaticky zvyšuje. V současné velmi nepřehledné situaci nelze výjezd v nejbližší době s dobrým svědomím doporučit. 


JORDÁNSKO - Jordánsko je otevřeno a pobyty a programy lze zajistit. Veškeré ceníky na našich webových stranách jsou aktuální. Nabízíme několik novinek a slevy na pobyty v krásných resortech u Mrtvého moře. Jordánsko je nyní zařazeno mezi země s vysokým výskytem Covid-19. Vstupní podmínky byly zpřísněny, PCR testy jsou povinné jak pro očkované, tak pro neočkované návštěvníky. Jeden PCR test před odletem, druhý v Ammánu při příletu. Neočkovaní musí podstoupit též PCR před odletem do ČR.

 

MAROKO - země je pro turismus v současné době uzavřená,  letecká doprava byla až na některé výjimky pozastavena.  Očekáváme, že v únoru již bude mimořádný stav zrušen.  

 

RUSKÁ FEDERACE, ARMÉNIE, GRUZIE -  termíny zájezdů nebyly ještě určeny právě s ohledem na pandemickou situaci v destinacích. 

Bližší informace o podmínkách vstupu do jednotlivých zemí najdete na stranách Ministerstva zahraničních věcí, země jsou uspořádány dle abecedy. Otevřít můžete zde.

 

Aktualizace:  12. 1. 2022

 

 

 Fotogalerie

Cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11,
625 00 Brno

Kontakty


Telefon:
530 311 708
Mobil:
602 851 313, 602 627 290
E-mail:
tilia@ck-tilia.cz

Další odkazy


 


Copyright © 2022 CK Tilia | Všechna práva vyhrazena | Created by SPWeb s.r.o.