Hotel Leonardo Club 4*Hotel přímo u moře a navíc jediný s all inclusive

 

Poloha:
Hotel se nachází v Neve Zohar v jižní části Mrtvého moře. V Neve Zohar jsou pouze tři hotely, pěkná veřejná pláž a prodejna kosmetiky. Do sousedního rušnějšího střediska Ein Bokek s dalšími hotely, restauracemi a obchody je možno dojít procházkou po promenádě kolem Mrtvého moře, cesta trvá asi 45 minut. Lze také využít mikrobusu, který jezdí z hotelu a zpět podle jízdního řádu, který je k dispozici v recepci. Tato služba je pro hotelové hosty zdarma. 

Pokoje:
Hotel má 388 pokojů, většina z nich má balkóny obrácené na Mrtvé moře. Každý pokoj má koupelnu s WC a vanou. V pokoji je také vyoušeč vlasů, sejf, satelitní televize, telefon s přímou volbou, centrální klimatizace a malá lednička. WiFi zdarma ve všech pokojích a společných prostorech hotelu.

Stravování:
Hotel je jediným zařízením u Mrtvého moře, které nabízí stravování All inclusive. Ve velké hotelové restauraci jsou podávány snídaně, obědy a večeře formou bohatého výběru z bufetových stolů. Nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby jsou nabízeny v neomezeném množství. U bazénu je bar, kde se podávají jídla rychlého občerstvení, nápoje a balená zmrzlina. V hotelové kavárně je možno si dát kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje. Stolování je přizpůsobeno místní klientele a provozu All inclusive.

Vybavení:
Velký venkovní plavecký bazén se sladkou vodou, vodní park se třemi skluzavkami, brouzdaliště pro nejmenší děti, dětský klub s programem, videohry, prodejna kosmetiky, hraček a drobného doplňkového sortimentu, fitness centrum. Na střeše hotelu je přírodní solárium oddělené pro muže a pro ženy, u solária je potřebné zázemí. Hotel poskytuje příležitost pro večerní zábavu v živém baru nebo klidnější stylové restauraci. Večerní zábavní programy pro dospělé, v dětském klubu akce pro děti.

Lázeňské zařízení:
Hotel má vlastní lázeňské zařízení s menším vnitřním bazénem s mořskou vodou. V lázních jsou dvě vířivky a sauny. Vstup do lázeňského zařízení je pro naše klienty zdarma. Za procedury, masáže a kosmetické služby se platí dle ceníku. Podle izraelských zákonů nemohou vnitřní lázně, kde je vysoká koncentrace minerálů, navštěvovat děti do 16 let a těhotné ženy. 


Pláž:
Hotel leží přímo na pláži, na kterou lze sjet hotelovými výtahy. Na pláži jsou sprchy, dostatek lehátek, slunečníků a zastíněných míst. Hoteloví hosté za lehátka neplatí. 


Názor cestovní kanceláře TILIA:
Hotel je příjemným místem s výbornou polohou a dobrým přístupem do Mrtvého moře. Kuchyně je výborná, vše je v rámci All inclusive poskytováno v dostatečné míře, vedlejší náklady  prakticky neexistují. Hotel je pro svoje přednosti oblíben u izraelských rodin s dětmi, které mají někdy trochu jiné kulturní návyky, a je proto trochu více hlučný. Pokud někdo vyhledává klid, upozorňujeme na tento drobný nedostatek. Také stolování je vzhledem k místním zvyklostem jednodušší, než byste předpokládali ve 4* hotelu, ale dojem ze skvělé stravy tím neutrpí. Rezervace je lepší provádět v předstihu, Leonardo Club bývá často vyprodán.

 

 

LEONARDO CLUB 4* - ceny v Kč platné v termínech

  dospělý ve 2lůžk. pokoji dospělý v 1lůžk. pokoji dospělý na 3. lůžku dítě 2 - 12 se 2 dospělými
7 nocí        
10 nocí        
14 nocí        

 

 

LEONARDO CLUB 4* - ceny v Kč platné v termínech

  dospělý ve 2lůžk. pokoji dospělý v 1lůžk. pokoji dospělý na 3. lůžku dítě 2 - 12 se 2 dospělými
7 nocí        
10 nocí        
14 nocí        

 

 

LEONARDO CLUB 4* - ceny v Kč platné v termínech

  dospělý ve 2lůžk. pokoji dospělý v 1lůžk. pokoji dospělý na 3. lůžku dítě 2 - 12 se 2 dospělými
7 nocí        
10 nocí        
14 nocí        

 

Ceny zahrnují:


V ceně není zahrnuto:


Děti:


Naše ceny jsou konečné, nemusíte mít obavy z dodatečně vyžadovaných příplatků.


Ceny aktualizovány dne 


Fotogalerie


Leonardo Club Hotel

Hotelová hala

Pokoj Superior s výhledem na moře

Pokoj DeLux

Jídelna hotelu

Pohled na pláž u hotelu

Pláž u hotelu

Ranní koupel

Pohled na bazén

Plavecký bazén a obří tobogán

Fitness přímo v hotelu

Vnitřní bazén s mořskou vodou

Solarium na střeše hotelu

Klub pro děti

Skluzavky

Večerní zábavný program

Cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11,
625 00 Brno

Kontakty


Telefon:
530 311 708
Mobil:
602 851 313, 602 627 290
E-mail:
tilia@ck-tilia.cz

Další odkazy


 


Copyright © 2021 CK Tilia | Všechna práva vyhrazena | Created by SPWeb s.r.o.